Lajme

Gjendet i pajetë një 65-vjeçar në Elbasan

Një person është gjetur i pajetë në qendër të Elbasanit mesditën e kësaj të shtune, pranë banjove publike të qytetit.

Burime bëjnë me dije se trupi i pajetë është konstatuar nga kalimtarët, të cilët më pas kanë njoftuar dhe policinë dhe ambulancën.

Derimë tani raportohet se kemi të bëjmë me një vdekje natyrale, ndërkohë që viktima është rreth 65 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, ndërkohë që trupi i viktimës po dërgohet drejt morgut, ku do të bëhet më pas edhe identifikimi i tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button