Rajoni

Trgjedi në Greqi, futbollisti gjendet pa jetë në makinën e tij

Është gjetur i vdekur në makinën e tij futbollisti Nikos Tsumanis. Viktima mësohet se është gjetur pa shenja jete, me duart të lihura dhe më një rrip në qafë nga familja e tij. Mediat fqinje shkruajnë se dyshohet se 31-vjeçari është vrarë, por nuk ka ende një pistë hetimi.

Mësohet se 31-vjeçari u shpall i zhdukur nga shokët e tij, duke bërë që policia të nisë kërkimet. Mësohet se pas disa orësh kërkime intensive, futbollisti u gjet i pajetë. Nikos Tsumanis së fundmi ishte pjesë e Apollonit në kampionatin grek ndërsa ka qenë pjesë e të rinjve të Greqisë në vitin 2011.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button