Show-Biz

U fut në ‘Big Brother VIP’, këngëtarja e njohur i befason të gjithë me deklaratën e saj

Këngëtarja Fifi ishte konkurrentja e 12-të që u bë mbrëmjen e djeshme pjesë e ‘Big Brother VIP’.

Fifi i kërkoi vëllait të madh një studio ku mund të regjistrojë ndonjë këngë.

“Unë nga Big Brother pres e para të fitoj dhe e dyta t’i tregoj njerëzve se si u bëra unë e mirë. Janë disa persona që nuk do doja të ishin aty pasi janë disa persona që nuk duroj të ndaj ajrin me ta, dhe jo shtëpinë. Emra nuk do të jap. Por kjo nuk varet në dorën time.

Unë kam një kërkesë për Big Brother. Kërkoj një studio që të mund të regjistroj ndonjë këngë brenda Big Brother. Përshëndes të gjithë familjen time”, tha Fifi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button