Show-Biz

Bora Zemanit i publikojnë fotot para ndërhyrjeve

Ajo prezanton një nga programet më të shikuara. Bëhet fjalë për Bora Zemanin.

Faqja e njohur në Instagram “Vipat e Bllokut”, ka postuar fotografi të saj “para operacioneve plastike” dhe duket shumë më ndryshe.

Bora nga kjo fotografi ka një dallim shumë të madh me atë që e shohim sot dhe këtë mund ta shihni në fotografitë më poshtë.

Kujtojmë se, prezantuesja po vazhdon të drejtojë programin “Përputhen” edhe këtë sezonë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button