Show-Biz

Shokon me deklaratën Madonna: Doja të vrisja veten

Mbretëresha e popit, Madonna, zbuloi se është penduar më shumë gjatë karrierës së saj muzikore, dhe pranoi se “donte të vriste veten“.

Unë refuzova një rol në ‘The Matrix’. A mund ta besoni këtë? Doja të vrisja veten‘- pranoi këngëtarja, por ajo nuk zbuloi se për se cilin rol po fliste.

Në të shkuarën ajo ka refuzuar dhe një rol në filmin “Catëoman” i cili më vonë u pranua nga Michelle Pfeiffer.

Edhe pse ajo pranoi se nuk ishte penduar për vendimin për të refuzuar rolin në dramën erotike “Shoëgirls”, Madonna pranon se do të rishqyrtojë përgjithmonë vendimet për të refuzuar rolet në filma.

“Është një nga filmat më të mirë të realizuar ndonjëherë. “Një pjesë e vogël e imja pendohet për atë moment në jetën time,” tha Madonna.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button