Lajme

U plagos mbrëmë në makinën e tij, zbardhet identiteti i 22-vjeçarit në Tiranë

Zbardhet identiteti i 22-vjeçarit që u plagos një natë më parë tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit. Redi Balla u gjet i plagosur në makinë, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.

Ngjarja ndodhi rreth orës 22:35, ku i riu ka marrë plagë në këmbë, aktualisht në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Fill pas ngjarjes, shërbimet e Policisë bënë rrethimin e zonës dhe po vijuan kontrollin e saj për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button