Lajme

Terrorizuan banorët duke qëlluar me kallashnikov në ajër, arrestohen dy të rinjtë në Shijak

Policia e Vorës ka arrestuar dy të rinj, të cilët kanë qëlluar me armë zjarri në ajër, duke krijuar panik te qytetarët.

Kanë qenë banorët e zonës, të cilët kanë njoftuar policinë, ku kjo e fundit ka ndërhyrë, duke vënë në pranga L. Ç., 23 vjeç dhe A. D., 24 vjeç, të dy banues në Shijak.

Gjatë aksionit, policia ka sekuestruar 1 armë zjarri automatik, një sasi të vogël lëndë narkotike kanabis dhe sende të tjera të kundërligjshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button