Lajme

Injoroi masën “arrest me burg” dhe doli jashtë shtëpisë, prangat 56-vjeçarit në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar një 56-vjeçar, pasi ka shkelur masën e sigurisë “arrest me burg”. Sipas policisë, shtetasi V.S u konstatua jashtë bensës së tij.

DVP Berat/ Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit V. S., 56 vjeç, banues në Lapardha, pasi ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” dhe është konstatuar nga shërbimet e Policisë, jashtë banesës së tij.”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button