Lajme

Kërcënoi policin, arrestohet 38-vjeçari “i fortë” në Durrës

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit për shkak se akuzohet se ka kërcënuar një polici.

I arrestuari është A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, dhe rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 15.10.2021 ka kanosur me fjalë një punonjës policie.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësive ligjore, kapën dhe ndaluan shtetasin A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 15.10.2021 ka kanosur me fjalë një punonjës policie.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button