Lajme

Fier/ Bie nga kati i tretë i pallatit, humb jetën 72-vjeçari

Një 72 vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Fierit pasi ka rënë nga kati i tretë i banesës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kastriot” dhe se i moshuar ka rënë në mjediset e parkimit të pallatit. Ende nuk dihen shkaqet e rënies së tij ndërkohë që në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button