Lajme

Vrasja e biznesmenit në Fier, 15 të shoqëruar, 3 autorë të dyshuar

Policia e Fierit po kryen hetime intensive për zbardhjen e vrasjes së biznesmenit Demir Backa në Fier. Mësohet se janë shoqëruar rreth 15 persona, teksa policia deklaroin se kanë qenë tre persona autorë të ekzekutimit.

Tre plumba ne zonën e qafës dhe kokës dhe rreth 15 te tjere ne kraharor i kane marre jeten 57 Demir Backa ne atentatin e se shtunes ne mbremje ne Fier.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button