Sport

Rikthehet Champions, këto janë tetë ndeshjet e ditës së sotme

Ditën e sotme rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm Evropian për klube, UEFA Champions League.

Do luhen tetë sfida mjaft interesante në kuadër të raundit të katërt të fazës së grupeve, ku përballje më interesante do të jetë ajo në “Bergamo” mes Atalatantës dhe Manchester United.

Interesante janë edhe dy përballjet e Grupit E, ato mes Bayern Munich dhe Benficas dhe Dynamo Kiev – Barcelona.

Të gjitha ndeshjet:

Malmo – Chelsea (18:45)

Ëolfsburg – Salzburg (18:45)

Atalanta – Man Utd (21:00)

Bayern Munich – Benfica (21:00)

Dynamo Kiev – Barcelona (21:00)

Juventus – Zenit (21:00)

Sevilla – Lille (21:00)

Villarreal – Young Boys (21:00).

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button