LajmeOpinione

Tani qe u mblodhen me shume se 4200 firma, edhe pas presionit te ” konsujve” te PD se po firmosen sdo marrin viza, po artikulohet kercenimi 2: ska marredhenie me PD, gje qe do bëjë që më shume se 4200 delegate te marrin pjese ne Kuvend,,

U bë punë inatçe kjo,,,Andej nga Shtepia e Bardhe, Kongresi, Senati, madje dhe vete DASH e dine shume mire qe Berisha do rimare PD, dhe po aq mire i detyron kushtetuta te respektojne vullnetin e zgjedhesve demokrate, nuk e percakton nje ambasadore si do veproje diplomacia amerikane, ..

Thjesht, meqe premtoi mbeshtetje, po te perjashtohej Berisha, tani thote ndonje fjali që, per hir të sê vertetes, i nxit me shume per te kunderten demokratet, per aresyen e thjeshte se njohen zgjedhjet e vjedhura te Rames e na e bene peshqesh per here te trete

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button