Lajme

U aksidentua me motor, si është gjendja shëndetësore e Gaz Pajës?

Aktori i njohur i humorit, Gazment Paja është aksidentuar ditën e djeshme në Tiranë, teksa ishte duke lëvizur me motomjetin e tij. Ngjarja ka ndodhur te “Rruga e Kavajës” rreth orës 11:08 gjatë paradites.

Policia njoftoi se ka qenë mjeti me drejtues shtetasin E.K. ai që është përplasur me motorin që drejtohej nga aktori i humorit. Më tej u njoftua se Paja ndodhej në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Fatmirësisht, aktori nuk ka patur asgjë serioze, por ka pësuar disa dëmtime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Këtë e ka konfirmuar edhe partnerja e aktorit, Ira Seferi.

Gazi ka dëmtime jo serioze dhe do bëhet mirë shumë shpejt”- është shprehur ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button