Lajme

Ramën ‘e rrethojnë’ në Vlorë: Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës

Kryeministri Edi Rama është takuar me disa vajza dhe gra nga Kosova që kanë mbërritur në Vlorë sot me rastin e 109-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë dhe Ditës së Flamurit.

Nuk kanë munguar fotot teksa ky moment është fiksuar dhe nga kamerat.

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë????????❤️????????”, shkruan Rama.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button