Show-Biz

“Kam shumë frikë se…”- Beatrix ndan emocionet pas puthjes me Donaldin

Betrix ka ndare me Einxhel emocionet e saj të para pas puthjes së parë si çift me Donaldin. Këngëtarja tregoi se ka frikë të shkojë andej (ku ndodhet Donaldi brenda shtepise) se ka frikë se nuk shpëputet dot prej tij. Ajo ka shprehur se ka nje pelqim te madh ndaj Donaldit.

Pasditja e te enjtes, 2 dhjetor do te “shenohet” per çiftin brenda shtepise se Big Brother dhe per çiftin me te ri te showbizz, pasi ata kanë shkëmbyer më në fund puthjen e pare te tyre.

Dyshja ka shfaqur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe spektakli i së martës sqaroi përfundimisht gjithë raportet dhe spekulimet mes tyre.

Einxhel: Po shumë e bukur, shumë romantike.

Beatrix: Nuk e prisja. E humba.

Einxhel: Ca humbe dihej qe do ndodhte ajo gje se shumë keni duruar.

Beatrix: Kam frikë të iki andej se nuk do i shkëputem dot.

Einxhel: Kujt? Aa okej, kaq shumë të pëlqen ë?

Beatrix: Po, shume, shume, shume.

Einxhel: Shume interesante, më bëhet qejfi shume per ju, sa do të doja të dashurohesha dhe unë.

Beatrix: Oh zemra! E ke parasysh kur mendoj kushërirat, shoqërinë që e ke parasysh…qe s’di si tua shpjegosh tani.

Nderkohe teksa kane qene ne oborr, e perqafuar me Donaldin, Beatrix ka treguar per PM, se e ka pasur shume te veshtire ta fshihte pelqimin e saj ndaj Donaldit.

Beatrix: A s’me ke pare qe beja pune se spo muj, se sa fort te veshtire e kisha? po thoja qe e kisha te veshtire se kur rri me ty nuk iki dot e mundohesha te gjeja 1 milion pune e thjesht te merresha me nje gje.

Donaldi qesh dhe e perqafon ne kete moment.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button