Show-Biz

“Edhe Donaldi eshte njeri, mos e kryqezoni”, Bora Zemani reagon per here te pare

Bora Zemani ka reaguar per here te pare ne lidhje me ish partnerin e saj Donald Veshaj pas perfshires se tij ne lidhje me Beatrix Ramosaj ne BBA VIP.

Bora i ben thirrje publikut te qetesohet pasi Donaldi eshte njeri, dhe ai mund te beje cfare te doje me jeten e tij.

Bora thote se Donaldi nuk duhet te kryqezohet pasi as ajo nuk po e ben nje gje te tille.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button