Lajme

Hidhet nga kati i tretë në Tiranë, gruaja 42-vjecare në gjendje të rëndë në spital

Nje grua eshte hedhur nga kati i trete ne Tirane ndersa ndodhet ne spital ne gjendje te rende.

Policia tha se ngjarja ka ndodhur ne zonen e njohur si Ardeno.

Behet fjale per nje grua 42 vjecare e cila mesohet se eshte hedhur nga lartesia per aresye qe ende nuk dihen.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 05.12.2021, rreth orës 05:50, në vendin e quajtur “Ardeno”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon, shtetasja D. P., 42 vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button