Lajme

Rama dhe Manastirliu inagurojnë Pediatrinë e Re në QSUT, hapen dyert për fëmijët në nevojë

Kryeministri Edi Rama së bashku me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastriliu kanë inaguruara pediatrinë e re në QSUT.

Pediatria ka hapur dyert e saj për çdo fëmijë në nevojë për shërbim mjekësor.

Manastirliu është shprehur se ky është një ndër investimet më moderne që i kanë dhën ën jë tjetër pamje këtij spitali, ku fëmijët tashmë do të marrin shërbim në kushte bashkëkohore.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button