Lajme

Meta publikon fotot e akujve në liqenin e Pogradecit: Transparencë…!

Presidenti Ilir Meta i cili se fundi eshte bere aktiv ne rrjetet sociale me postime te ndryshme, ka publikuar fotot e akullit ne liqenin e Pogradecit.

Jo vetëm akull, por edhe Transparencë- shkruan kreu i shtetit ne postimin e tij.

Meta javet e fundit eshte perfshire ne replika te forta me kryeministrin Edi Rama.

Shkak u bene deklaratat e kreut te shtetit nga Korca se zgjedhjet e 25 prillit jane shitur dhe nuk jane fituar.

Nga ana tjeter kryeministri Edi Rama duke iu referuar reagimeve dhe publikimeve te presidentit, ka thene se ne zgjedhjen e kreut te ri te shtetit duhet pasur parasysh qe ne ate zyre te shkoje nje njeri normal.

Megjithate me fotot e akullit sot ne Pogradec, presidenti Meta duket se shpreh mesazhin per transparence por nuk dihet ende ne lidhje me cfare.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button