Show-Biz

Shpat Kasapi poston foton e parë me bashkëshorten dhe djalin

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë bërë prindër për herë të parë para një jave, edhe pse lajmin e kanë dhënë dje.

Ata janë gëzuar me ardhjen në jetë të një djali për të cilin kanë zgjedhur emrin e veçantë Roel.

Ndërkohë mbrëmë Shpati ka publikuar portretin e parë si familje tani tre anëtarëshe.

Theksojmë se Shpati dhe Selvija janë fejuar e martuar pa ceremoni të madhe vitin e kaluar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button