Lajme

Ndodh mrekullia, makina ra në Shkumbin, nxirren të gjallë tre persona

Ka ndodhur mrekullia në aksidentin e pak minutave në parë në aksin Elbasan-Shkumbin. Pavarësisht aksidentit të rëndë, ku makina ra nga një lartësi prej disa metrash në Shkumbin, policia dhe forcat zjarrfikëse kanë nxjerrë deri më tani të gjallë prej makinë tre persona.

Ata janë shoferi, një pasagjer si edhe një fëmijë. Policia dhe zjarrfikësit janë duke kryer kërkime të tjera në makinën e përmbysur, pasi dyshohet se aty ndodhej edhe një tjetër person.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button