Show-Biz

“Ke kurbanin”, Monika bisedon me Donaldin për Ilirin

Monika dhe Iliri sërish kanë pasur sërish debate me njëri-tjetrin.

Së fundmi Donaldi ka diskutuar këtë gjë me Monikën, shkruan lajmi.net.

‘Ke kurbanin’, tha Donaldi teksa bisedonte me Monikën për Ilirin.

Madje ai i tha Monikës se nuk ishte nevoja që të hapeshin sërish debate të vjetra.

Monika tha se kishte menduar se gjërat tashmë ishin mbyllur derisa ata kishin kaluar momente bashkë duke qeshur dhe duke u kënaqur.

Monika dhe Iliri kanë pasur raporte të mira bashkë, por ky raport u kris pasi Monika u akuzua nga Iliri se po mbante anën e Donaldit.

Iliri dhe Beniada tashmë janë shpallur finalistë, ndërsa Monika ndodhet në televotim bashkë me Donaldin, Einxhelin, dhe Arjolën ku të premten zgjedhen dy finalistët e fundit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button