KosovaLajmeRajoniShqiperia

URIME DITEN E PAVARSISË SHQIPERI

Agjensia kombëtare e lajmeve ZERI I SHQIPTARIT URON TE GJITHE SHQIPTARET KUDO NDODHEN NEPER BOTE URIME TE PERZEMERTA FESTEN E PAVARSISE SHQIPTARI KUDO JENI DHE TE KENI SHENDET EDHE LUMTURI NE FAMILJET TUAJA.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button