Lajme

Goditi me grusht Berishën, autori me probleme psikologjike që nga 2018

Autori i goditjes se Berishes eshte person me probleme psikologjike nga 2018, sipas nje epikrize te bere publike sot, nga gushti i 2022 e ne vazhdim ai ka marre mjekim te vazhdueshem pasi ka pasur gjendje ankthi, frike dhe mendime te paresyeshme.

31-vjecari ndodhet ne spital ku pas vizites dhe analizave te pergjithshme po i behet edhe nje skaner i kokes per te pare nivelin e demtimeve pasi goditjet kryesore i ka marre ne koke

Ndërkohë policia po verifikon edhe personat e parë që ndaluan 31 vjeçarin dhe në një moment të dytë do të merren në pyetje.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button