LajmeShow-Biz

Poem Blu feston sot ditëlindjen, Sara përlotet nga urimi i Ledrit për të bijën

Dita e sotme përkon me një datë shumë të rëndësishme në familjen e Ledrit dhe Sarës. Poema e vogël ka ditëlindjen!

Babi Ledri ka publikuar në Instagam një video-kolazh me disa nga momentet më të bukura me Poin dhe ju sigurojmë që janë pamjet më të ëmbla që mund të shihni sot.

Gëzuar ditelindjen shpirti i babit”, ka shkruar reperi.

Dhe komenti i Sarës përshkruan reagimin e të gjithëve ne sapo pamë videon.

“Unë nuk po qaj, po ti?”

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button