Shqiperia

FOTO-LAJM/ “Çmendet” moti në Tiranë, breshëri zbardh vendin – Abc News

Pas ditëve me diell dhe me temperatura të ulëta, moti ka ndryshuar “faqe” sërish në vendin e tonë.

Mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, përpos reshjeve të shiut, ka rënë edhe breshër.

Sipas pamjeve, breshëri ka zbardhuar vendin, sikur të kishte rënë dëborë./abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button