Show-Biz

Kim Kardashian shfaqet provokuese në të brendshme ngjyrë rozë

Kim Kardashian ka nisur përgatitjet për ditën e Shën Valentinit.

Të premten (3 shkurt), diva 42-vjeçare pozoi me të brendshme nga marka e saj teksa ndodhej në dhomën e saj të gjumit.

Ish-bashkëshortja e reperit Kanye West u ul në gjunjë dhe gjithashtu për të realizuar disa ‘selfie’ provokuese.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” megjithatë duke se nuk ka një Romeo me të cilin ta ndajë këtë festë pasi është beqare.

Nëna e katër fëmijëve ishte takuar për herë të fundit me humoristin e “Saturday Night Live”, Pete Davidson, i cili tashmë ka nisur një lidhje romantike me 26-vjeçaren, Chase Sui Wonders.

Kim dukej sensacionale në veshjen e cila ishte prej mëndafshi me një zbukurim rozë dantelle dhe rripa shumë të hollë.

Kishte një prerje të theksuar mbi barkun e saj që nxirrte në pah linjat e saj të tonifikuara.

Kim i kishte flokët e zeza të ndara në mes dhe të tërhequr pas, ndërsa fytyra e saj fotogjenike ishte e grimuar bukur me tone ngjyrë vjollce.

Imazhet e reja të Kim u postuan në llogarinë e saj të Instagram ku ajo numëron mbi 344 ndjekës dhe u përcollën me shumë pëlqime dhe komente nga ana e fansave të saj. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button