Shqiperia

Luizi i BBV? Çështja FBI? 21 Janari? Çfarë ndjekin më shumë shqiptarët – Abc News

schedule21:47 – 3 Shkurt, 2023

Në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani, në ABC News është bërë publik sondazhi  se çfarë kanë ndjekur më së shumti shqiptarët në ditët e fundit.

Në sondazh kanë marrë pjesë 1.500 persona dhe rezultatet janë: 62% e shqiptarëve kanë ndjekur Luizin e BBV, 21% çështja e FBI dhe vetëm 5% 21 Janarin.

Sipas avokatit Arjan Curri, kjo lidhet me sinqeritetin dhe kënaqësinë që sjell show, të kundërtën e asaj që jep politika.

Për  gazetarin Artur Zhejin, kjo lidhet me standartin e jetesës.r.t/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button