Show-Biz

Melisa drejtuar Xhulit: “Do të jem gjatë këtu, e ti do biesh poshtë” – Privé

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, vëmendje iu dha debatit të ashpër në mes të Xhulit dhe Melisës, pasi kjo e fundit e kishte akuzuar konkurrenten e saj, se “i kishte dhënë të pijë krem gatimi në vend të qumështit”.

Në debatin e vazhduar edhe në natën Prime, Melisa në një formë ka thënë se Xhuli “do të eliminohet para saj”.

“Më bëhet qejfi ku mund të dalë gabim Juliana Nuri nuk preken. Pavarësisht kësaj, do të jem shumë gjatë këtu. Të garantoj me qetësinë maksimale, se ti do të biesh poshtë dhe unë s’do të bie poshtë”, ka thënë Melisa pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button