Shqiperia

Aksident në Fier, “Passat-i” përplaset me “Benzin”, përfundon në kanal – Abc News

schedule20:27 – 9 Shkurt, 2023

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e stome në Fier ku automjet “Passat” është përplasur me një makinë tip  “Benz” dhe për pasoje ka humbur kontrollin duke rënë në kanal.

Mësohet se ngjajra ka ndodhur pranë ish-parkut të mallrave.

Nga informacionet e para mësohet se kanë mbetur të  lënduar dy persona të cilët janë derguar me urgjencë në spitalin e Fierit. Në vendngjarje ndodhet policia e cila po kryhen ekspertizen për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button