Sport

Dritë në fund të “tunelit”, Mbappe punon kundra “kohës” për rikthimin para ndeshjes së Champions League – Abc News

schedule23:06 – 9 Shkurt, 2023

Pas konfirmimit të dëmtimit të Lionel Messit në radhët e francezëve të PSG, tashmë për klubin duket se ka “një fije” shprese, me sulmuesin e “parizienëve”, Kylian Mbappe, i cili po punon kundra kohës për një rikthim përpara ndeshjes së Champions League, kundra Bayern.

Sipas mediave franceze, ekziston një mundësi për një rikthim në kohë të francezit, me vetë Mbappe ,që dëshiron të paktën të futet në skuadër dhe ndoshta të dalë në fushë për një kohë nëse është e nevojshme.

Ndërkaq, vendimi përfundimtar do të merret nga nga tekniku Christophe Galtier, në prag të ndeshjes së parë të 1/8-ve. /i.m /abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button