Shqiperia

EMRI/ Bie nga lartësia ku po punonte, vdes 53-vjeçari në Tiranë – Abc News

schedule14:48 – 9 Shkurt, 2023

TIRANË- Një 53-vjeçar i identifikuar si Kristo Doka ka rënë nga lartësia e objektit ku punonte dhe për pasojë ka ndërruar jete. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Konferenca e Pezës” në kryeqytet. Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: 

Më datë 09.02.2023, në rrugën “Konferenca e Pezës”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi K. D., 53 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button