Sport

Jam shumë i lumtur që shënova 4 gola – Abc News

schedule22:46 – 9 Shkurt, 2023

Pas performancët fantastike në transfertën e Al Ëehda, ku shënoi plot 4 gola, Cristiano Ronaldo shprehet shumë i lumtur, sidomos për arritjen e kuotës së 503 golave, në karrierën e tij profesionale me klube.

“Jam shumë i lumtur që shënova 4 gola dhe arrita kuotën e 500 golave në kampionat, në një fitore të thellë nga skuadra ime!”,- është shprehur, “luzitani”, 5 herë fitues i “Topit të Artë”, në një postim të tijin, në Instagram. /i.m /abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button