Lajme

Leopardi terrorizon të pranishmit në gjykatë, lëndohen gjashtë persona (VIDEO)

Një leopard ka hyrë në objektin e një gjykate në Indi duke i tmerruar të pranishmit.

Gjashtë persona kanë marrë lëndime trupore dhe janë shtruar në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Policia u mobilizua pas incidentit dhe zyrtarë të botës së egër arritën ta fusin në kafaz kafshën/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button