Shqiperia

U përplas nga taksia, ndërron jetë 69 vjeçari në Tiranë – Abc News

schedule19:15 – 9 Shkurt, 2023

Një 69 vjeçar ka ndërruar jetë pasi u përplas nga një automjet në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Tre Dëshmorët”, ku 31 vjeçari Laurent Lavdaraku ka aksidentuar për vdekje shtetasin Albert Zade, 69 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Më datë 09.02.2023, rreth orës 18:40, në rrugën “Tre Dëshmorët”, shtetasi L. L., 31 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin A. Z., 69 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /abcnews.al

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button