Show-Biz

“A do ta eliminoje Gresën për çmimin e madh?” – Andi befason me përgjigjen (VIDEO) – Privé

Në darkën e të nominuarve, Andi ka treguar nëse do ta eliminonte të dashurën e tij, Gresën, nga loja për çmimin e madh.

Konkurrenti i cili është brenda nga dita e parë, tha se do ta bënte një gjë të tillë, do ta nxirrte Gresën sonte meqë është në nominim.

“Secili këtu do të nominohet, edhe vetëm 1 do të mbesë, dikush del më herët dikush më vonë”, tha Andi.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button