Shqiperia

Gjendet e pajetë një shtetase ukrainase në Durrës, dyshimet e para – Abc News

schedule18:01 – 10 Shkurt, 2023

Një shtetase ukrainase është gjetur pa shenja jete në Durrës. Policia njofton se shtetasja N. Y., 46 vjeçe është gjetur e vdekur në banesën e saj në lagjen nr.3 në Durrës. 46 vjeçarja nuk ka shenja dhune dhe sipas policisë, dyshohet se ukrainasja ka humbur jetën nga shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 10.02.2023, në lagjen nr. 13, Durrës, është gjetur në banesë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasja ukrainase N. Y., 46 vjeçe.

Paraprakisht dyshohet se 46-vjeçarja e ka humbur jetën nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button