Shqiperia

Merr rrjedhë tjetër plagosja në Vlorë, kontrolli ndaj një prej autorëve zbuloi “shtëpinë e barit” – Abc News

schedule09:27 – 10 Shkurt, 2023

Merr krejtësisht një tjetër rrjedhë ngjarja e ditës së djeshme në Vlorë.

Burime kofidenciale për ABC News nga Policia e Vlorës konfirmojnë se fill pas ngjarjes është zbuluar një shtëpi bari, në pjesën e kodrës mbi spitalin Psikiatrik ” Ali Mihali” në Vlorë.

LEXO EDHE: Policia aksione në Selenicë dhe Vlorë, zbulohen dy “shtëpi bari”

Mendohet se shtëpia e barit është zbuluar në kontrollin që i është bërë një prej dy personave të përfshirë në atë ngjarje të rëndë.

Madje në polici janë marrë në pyetje edhe banorë aty pranë dhe punonjës OSHEE. Pritet që të konfirmohet plotësisht teksa mësohet se në orët në vijim do të ketë një konferencë për media nga policia e shtetit për këtë zbulim.r.t/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button