Show-Biz

Nga studio e regjistrimit, Rita Ora ekspozon linjat joshëse në veshjen plot stil

Ajo po bën prekjen e fundit në albumin e saj të tretë të shumëpritur.

Dhe Rita Ora i nxiti fansat edhe një herë duke shfaqur barkun e saj të jashtëzakonshëm me një bluzë të zezë të hollë, ndërsa punonte në studion e regjistrimit.

Këngëtarja, 32 vjeçe, u shfaq pa sytjena me bluzën e shkurtër, të cilën e bashkoi me pantallona lëkure në një koleksion fotosh në Instagram.

Rita ka promovuar pa u lodhur këngën e saj të re “You Only Love Me”, teksa po finalizon albumin e saj të ardhshëm.

Ylli publikoi këngën e saj të re “You Only Love Me” dhe videoklipin e saj të mbushur me yje muajin e kaluar, i cili kishte paraqitje nga Sharon Stone dhe Lindsay Lohan.

Artistja vendosi syze dielli të mëdha dhe një palë kufje në foto, që dukej qartë se ishte në mes të regjistrimit të albumit të saj të ardhshëm.

Të premten, Rita gjithashtu shkoi në Instagram për të ndarë një treshe imazhesh të zjarrta të veshura me një këmishë me vija.

Dhe duke pasur një festë para Grammy këtë fundjavë, ajo performoi këngën e re për një grup miqsh.

“You Only Love Me” është kënga e parë nga albumi i shumëpritur i ardhshëm i këngëtares dhe kantautores së mirënjohur ndërkombëtarisht.

Është gjithashtu publikimi i parë i Ritës që nga fillimi i një partneriteti me BMG.

Kjo gjithashtu vjen pasi Rita më në fund konfirmoi se ishte martuar me të dashurin, Taika Waititi muajin e kaluar, duke e përshkruar dasmën si ‘perfekte’ dhe një ‘ditë të veçantë’. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button