Lajme

Përfshihet nga zjarri furra për tharjen e veturave në Rahovec

Është përfshirë nga zjarri një furrë për tharjen e veturave në Rahovec.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë.

Lidhur me rastin zjarrfikësit kanë arritur që ta shuajnë zjarrin.

“Njësitë relevante policore dhe eksperti i zjarrit kanë dalë në vendin e ngjarjes, është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë, transmeton Klankosova.tv.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button