Show-Biz

Publikoi bisedat me Xhulin, Getinjo kërkon falje publike – Privé

Getinjo ka kërkuar falje publike për bisedat me Xhulin që i nxori në Instagram, ku kishte edhe audio-inçizim ku kjo e fundit i kërkonte të takoheshin për kafe.

Reperi e ka hequr postimin dhe tha më pas se është ndier keq që ka bërë një gjë të tillë, por ishte në afekt pas përplasjes së saj me të dashurën e tij Vivien, brenda shtëpisë.

Përmes një postimi të gjatë, ish-banori tha se nuk është i keq dhe se personalitetin e tij të vërtetë e ka treguar sa ishte brenda.

Lexoni më poshtë deklaratën e plotë të Getinjos./Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button