Sport

Shpërthen Uzuni, i mjaftojnë vetëmn 6 minuta për të gjetur golin

Myrto Uzuni vijon formën spektakolare në La Liga 2.

Sulmuesi shqiptar i kanë mjaftuar vetëm 6 minuta nga nisa e ndeshjes kundër Tenerife për të gjetur golin me penallti.

Këtë sezon Uzuni ka realizuar 16 gola në kampionat, duke dhuruar dhe 2 asiste. /G.D abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button