Lajme

Mëngjesi i acartë, por pjesa tjetër e ditës do të jetë kryesisht me diell

Këtë të shtunë do të mbajë mot kryesisht me diell, por orët e para të ditës do të jenë të ftohta.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -10 deri në –6 gradë, derisa maksimalet ditore do të sillen nga 4 deri në 7 gradë Celsius, transmeton KlanKosova.tv.

Karakteristike për ditën e sotme do të jetë edhe era me drejtime të ndryshme, që do të lëvizë me shpejtësi 10-25 kilometra në orë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button