Show-Biz

Mundësi i kthyer në aktor, John Cena tregon anën tij femërore i veshur me një fund dhe geta në xhirimet e filmit të ri

Mundësi i kthyer në aktor, John Cena, duket se është duke hyrë plotësisht në anën e tij femërore në rolin e tij të fundit komedi, pasi i dha së fundmi audiencës një pamje shumë ndryshe nga ajo e një super ylli të WWE.

I veshur me geta të gjata deri në kofshë dhe një minifund të shkurtër me katrorë, aktori 45-vjeçar shfaqi këmbët e tij tepër muskulare të enjten, teksa realizonte xhirimet e projektit të ri në Melburn të Australisë.

Filmi i ri në të cilin ai do të luajë mban titullin “Ricky Stanicky”, shkruan DailyMail.

Për regjinë e tij do të kujdeset Peter Farrelly – regjisor i filmave “Dumb and Dumber”, “There’s Something About Mary”, dhe “Me, Myself & Irene”.

Ai e kompletoi pamjen e tij me një palë çizme me taka me lidhëse, teksa hyri në setin e xhirimeve i veshur si femër.

Premisa e çuditshme e filmit përqendrohet rreth personazhit të Cenas, Ricky Stanicky, i cili në fakt është emri i një miku imagjinar, i shpikur dhe përjetësuar nga tre miq gjatë disa viteve, në mënyrë që ata të kenë dikë që të fajësojnë për sjelljen e tyre të keqe.

Megjithatë, kur partnerët e tyre bëhen dyshues, ata detyrohen të punësojnë një aktor të zhveshur për të sjellë në jetë Stanickyn – me sa duket në formën e John Cenas.

John Cena përndryshe u pa në fillim të kësaj jave në një shëtitje me gruan e tij, inxhinieren 33-vjeçare Shay Shariatzadeh.

Çifti fillimisht u njohën në fillim të vitit 2019 dhe u panë për herë të parë duke ngrënë një darkë romantike në Vankuver në mars të vitit 2019, ndërsa John ishte në Kanada duke xhiruar për filmin “Playing With Fire”.

Në një romancë të stuhishme, dyshja u martuan në një ceremoni private në Tampa, Florida, në vitin 2020. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button