Lajme

Pamje kur shembet ndërtesa dhe zë ekipin e kërkim-shpëtimit (VIDEO)

Gjatë kërkim-shpëtimit në qytetin Hatay në Turqi, në një moment shihet si shembet një pjesë e ndërtesës dhe zë një nga ta kur po kërkonin të mbijetuarit. Fatmirësisht, ai u nxor më vonë me lëndime të lehta.

Ky moment është kapur nga ekipi i Al-Jazeera, shkruan Klankosova.tv.

 

 

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button