Show-Biz

“Të dua fortë”, Stresi ia uron ditëlindjen Kejsit – Privé

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Prime të Big Brother VIP Kosova, Stresi ka kërkuar kohën nga produksioni për t’ia uruar ditëlindjen një personi që ai zotohet ta dashurojë kokë e këmbë.

Bëhet fjalë për Kejsin, e cila sot kremton ditën e lindjes, ndërkohë që një urim nuk mungoi as nga ish partneri i saj, Stresi.

“Unë ia uroj me gjithë shpirt edhe jam mashkull dhe jam burrë mbi burra dhe i them që e dua fortë. E dua fort, le të bëhet 100 vjeçe”, ka thënë Stresi mbrëmë në Prime.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button