Lajme

U paraqit si polic dhe e shantazhoi një grua, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Një person është arrestuar të premten në Prishtinë, nën dyshimin se e ka kërcënuar e shantazhuar një grua, duke u prezantuar si polic.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kryer veprën penale dhunim ndaj viktimës femër kosovare duke e kërcënuar, shantazhuar dhe duke u prezantuar si zyrtar policor”, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button