Lajme

U rrah nga burri dhe djali, arrestohen të dyshuarit në Han të Elezit

Një grua nga Hani i Elezit ka raportuar të enjten në polici se është rrahur nga burri dhe djali i saj.

Sipas policisë, të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuarit, bashkëshorti dhe djalit i tyre, meshkuj kosovarë. Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuarit dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button