Shqiperia

Aksident në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë ku një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Burimet bëjnë me dije se bëhet fjalë për një burrë rreth moshës 40-vjeç.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetetit, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Policia ndodhet në vendngjarje ku dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit fatal./abcnews.al/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button